Pranešimas Jūsų naršyklėje išjungtas JavaScript palaikymas.
Svetainės veikimas bus nepilnavertis, o kai kurios funkcijos gali būti nepasiekiamos.   Kaip įjungti JavaScript palaikyma?
Žurnalai.lt logo
Pradžia Leidinių sąrašas Mano sąskaita Pagalba


Prisiminti
Registruotis | Pamiršote slaptažodį?
Indeksas
A   Ą   B   C   Č   D   E   Ę   Ė   F   G   H   I   Į   Y   J   K   L   M   N   O   P   R   S   Š   T   U   Ų   Ū   V   Z   Ž   X   Kita  

Rekomenduojame


Pagalba


» Dažniausiai užduodami klausimai
» Susisiekite su mumis


Prieš užduodant klausimą, prašome perskaityti "Dažniausiai užduodamų klausimų" skyrelį.
Galbūt jūsų klausimas jau bus atsakytas ten.
Vardas
El. paštas
Žinutės antraštė
Žinutė
Įveskite paveikslėlyje
pavaizduotas raides
Atsitiktinis paveikslėlis (CAPTCHA) Jei nepavyksta
perskaityti -
spauskite čia.
 
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra žurnalai.lt?
Žurnalai.lt - tai internetinė svetainė, siūlanti spausdintinių ir elektroninių žurnalų prenumeratą bei pardavimą. Čia bus kaupiamas daugelio lietuviškų žurnalų archyvas, pasiekiamas iš bet kurio pasaulio vietos bet kuriuo paros metu.
Kas yra elektroninė žurnalo versija?
Elektroninė žurnalo versija - tai virtualus skaitmeninis žurnalas Jūsų kompiuterio ekrane. Kaip ir įprastos popierinės spaudos, taip ir elektroninio žurnalo puslapius galima versti paėmus už puslapio kampo arba pasitelkus kompiuterio galimybes, galima naudotis klaviatūros krypčių mygtukais.
Elektroninis žurnalas atrodo kaip ir įprasti spausdintiniai žurnalai: straipsnių antraštės, tekstai, nuotraukos ir kita informacija.
Netyčia ištrynus ar kitaip praradus elektroninį žurnalą, bet kada galima parsisiųsti jo kopiją.
Elektroninį žurnalą galima įsigyti bet kurioje pasaulio vietoje bet kuriuo paros metu. Tereikia kompiuterio ir interneto ryšio.
Kas yra žurnalo aktyvacija?
Norint apsaugoti nuo nesankcionuoto žurnalo platinimo ir panaudojimo, elektroninį žurnalą būtina aktyvuoti.
Pirmą kartą kompiuteryje paleidus elektroninį žurnalą, reikės įvesti savo eleltroninio pašto adresą ir slaptažodį. Naudojant šiuos duomenis žurnalas internetu prisijungs prie zurnalai.lt duomenų bazės ir patikrins ar Jūs esate įsigijęs šį elektroninio žurnalo numerį. Jei autorizacija įvyks korektiškai, žurnalas bus aktyvuotas Jūsų kompiuteryje ir pakartotinai nereikalaus autorizacijos duomenų.
Kiekvieną legaliai įsigytą žurnalo numerį galima aktyvuoti dviejuose kompiuteriuose, pvz.: darbe ir namuose. Žurnalo aktyvavimui reikalingas interneto ryšys.
Kaip galima atsiskaityti už žurnalus?
Atsiskaityti tiek už elektroninius, tiek už spausdintinius žurnalus bei jų prenumeratas galima mobiliuoju telefonu siunčiant SMS žinutę, atsiskaitant daugelio Lietuvos e-bankų sistemomis, tarptautinėmis VISA kortelėmis, susimokant "Lietuvos spaudos", "Rkiosk" ir "Maxima" kasose. Taip pat internetinėmis mokėjimo sistemomis "PayPal" ir "WebMoney". Apmokėjimo galimybės plėsis, kol visiškai patenkins vartotojų poreikius.
Kokie yra reikalavimai kompiuteriui, norint skaityti elektroninius žurnalus?
Norint skaityti elektroninius žurnalus reikalingas asmeninis kompiuteris su "Microsoft Windows" operacine sistema.
Testavimų metu pavyko korektiškai vartyti elektrininį žurnalą naudojant daugiau kaip penkių metų senumo kompiuterį.
Vartotojams, naudojantiems didelės raiškos ir (ar) istrižainės monitorius (22 ar daugiau colių arba daugiau kaip 1280x1024 taškų raiškos), reikės šiek tiek galingesnio procesoriaus ir darbinės atminties. Jei verčiant puslapius vaizdas ekrane stringa - rekomenduojame sumažinti žurnalo lango dydį.

Dėmesio!
Prieš perkant elektroninę žurnalo versiją, rekomenduojama parsisiųsti nemokamą žurnalą arba bandomąją versiją, kad įsitikintumėt ar Jūsų elektroninė žurnalo versija suderinama su Jūsų kompiuteriu.
Kaip atsisakyti SMS prenumeratos?
Informacija ruošiama. Informacijos ieškokite svetainėje http://savitarna.vero.lt
Pirkau žurnalą SMS žinute, tačiau žurnalo negaunu. Ką daryti?
Prieš siunčiant SMS žinutę, įsitikinkite ar Jūsų telefono sąskaitoje pakanka pinigų (jei naudojatės išanktinio mokėjimo paslauga). Taip pat įsitikinkite, ar neužblokuotos mobiliojo telefono mokamos paslaugos, neviršytas mėnesio limitas ir t.t.
Nepasitvirtinus aukščiau išvardintoms priežastims, jei yra galimybė, pabandykite pasitikrinti mobiliojo telefono sąskaitą ir pažiūrėti ar buvo nuskaičiuoti pinigai už žurnalo pirkimą. Jei pinigai buvo nuskaičiuoti, o Jūs vis dar negavote žurnalo - susisiekite su mumis. Nesklandumus išsiaiškinsime ir pašalinsime.

Neradote atsakymo į rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis!
Mano krepšelis
yellow icon Krepšelis tuščias
 
Pasirinkite leidinį, kurį norite įsigyti.